НОВИ СТАЈЛИНГ, НОВИ ПОГОДАК: Јојићев стил подсећа на '70-те, а гол је права мајсторија (ВИДЕО)

03.04.2021. 20:35
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели близу новог тријумфа.

Фудбалери Партизана практично су решили питање победника на почетку другог полувремена. Након што је Сума "начео" Металац у 44. минуту, Парни ваљак је у наставку додао гас.

ЛЕГИЈА У ДЕРБИЈУ ОВЕРАВА ТИТУЛУ: Младеновић ПОСТИГАО прелеп гол на самом старту (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА СПРЕМНА ЗА ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Црвено-бели протутњали Крушевцем, актуелни шампион спаковао 4 комада

АЈНТРАХТ ЈУРИ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: Јовић ЗАПОЧЕО, Костић АСИСТИРАО за важан тријумф (ВИДЕО)

Играо се 54. минут када је искусни везиста је украо лопту последњој линији гостујуће екипе и са дистанце, лепим ударцем, савладао Пулетића.

Јојићу је ово други погодак у сезони, а први са новим стајлингом који подсећа на фудбалере из давних '70-тих година прошлог века. Неки би рекли да Милош са својим брковима личи на легендарног Гигу Моравца из Бољег живота којег глуми Марко Николић.

На 3:0 повисио је Лазар Марковић после лепог додавања Александра Миљковића у 58. минуту.