ДУЕЛ БИВШИХ ТРЕНЕРА ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА: Узбудљиво у Дубаију! Све решено у финишу

20.10.2023. 17:04
Miloš Milojević
Милош Милојевић / Извор: МН Press

Занимљив меч.

Веома узбудљив дуел су одиграле екипе српских тренера Марка Николића и Милоша Милојевића у четвртфиналу купа Уједињених Арапских Емирата. На крају је Ал Васл, тим који предводи дојучерашњи стратег Црвене звезде славио 3:2 у гостима против Шабаб Ал Ахлија.

СТАМЕНИЋ ПРЕД ЈАВОР: Да у добром расположењу кренемо пут Лајпцига

Радослав Батак открио Русима зашто Срби воле Путина

ОДМАРАЛИ ГЛАВНЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Голови на Вечитом дербију падали само из пенала (ВИДЕО)

Екипа бившег тренера Партизана је два пута водила, али је на крају морала да се опрости од куп такмичења. Предност домаћину је донео српски фудбалер Богдан Планић у 13. минуту. Буфтини је поравнао три минута касније.

Ганијев је у 53. минуту донео ново вођство Шабабу.

Ипак, у финишу потпуни преокрет! Дијало у 81. и Лима три минута пре краја донели су победу Ал Васлу.

Екипа Милоша Милојевића у борби за финале играти са бољим из дуела Ал Џазира - Ал Вахда.