МИТРО ИС ОН ФИРЕ: Нови погодак Србина и још један тријумф Ал Хилала (ВИДЕО)

15.12.2023. 18:37
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Дуел 17. кола шампионата Саудијске Арабије.

Српски фудбалер Александар Митровић постигао је гол у победи Ал Хилала резултатом 2:0 на домаћем терену против екипе Ал Вехда у мечу 17. кола елитне лиге Саудијске Арабије.

БАХАР ПРЕД СПАРТАК: Спремни смо за тешку утакмицуBarak Bahar

БАХАР ПРЕД СПАРТАК: Спремни смо за тешку утакмицу

ЛАЛАТОВИЋ ДОЧЕКУЈЕ ЦРВЕНО-БЕЛЕ: Извешћу најјачи могући саставNenad Lalatović

ЛАЛАТОВИЋ ДОЧЕКУЈЕ ЦРВЕНО-БЕЛЕ: Извешћу најјачи могући састав

ПАРТИЗАН ОБЈАВИО: Познато све у вези цена и места за куповину карата за дербиFK Crvena zvezda, FK Partizan, Večiti derbi

ПАРТИЗАН ОБЈАВИО: Познато све у вези цена и места за куповину карата за дерби

Србин је у 80. минуту поставио коначан резиултат, а претходно је у у 20. минуту први гол за Ал Хилал постигао Сауд Абдулхамид. Нападачу Орлова ово је 15. гол у 14 утакмица у најквалитетнијој лиги Саудијске Арабије, а само је више од њега дао играч Ал Насра Кристијано Роналдо (16).

Уз Митровића, који је одиграо цео меч, Сергеј Милинковић-Савић је у игру ушао тек у трећем минуту надоканде у другом полувремену.

Ал Хилал је сад на првом месту има 47 бодова, 10 више од другопласираног Ал Насра који ће меч ове рунде играти сутра.