ПЕНАЛИЈАДА: Ал Хилал имао три шута са беле тачке! Митровић је два пута пуцао, али није... (ВИДЕО)

08.03.2024. 17:33
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Чврсто држе прво место.

Фудбалери Ал Хилал су славили као гости са 3:1 против Ал Ријада у мечу шампионата Саудијске Арабије. Дуел су обележила три пенала за водећи тим лиге. Од тога је два извео Митровић и имао је половичан учинак.

ЗВЕЗДИНО ДЕТЕ НЕ ЖЕЛИ ПРОДУЖЕТАК УГОВОРА: Зна се и где га чекају раширених рукуLuka Ilić, Vladimir Lučić

ЗВЕЗДИНО ДЕТЕ НЕ ЖЕЛИ ПРОДУЖЕТАК УГОВОРА: Зна се и где га чекају раширених руку

"ДРУГОВИ МОЈИ, УЗМИТЕ ИМ СВЕ" Белић послао поруку бившим саиграчима пред дерби Kristijan Belić

"ДРУГОВИ МОЈИ, УЗМИТЕ ИМ СВЕ" Белић послао поруку бившим саиграчима пред дерби

МИЛОЈЕВИЋ КРИЈЕ КАРТЕ: Тренер Звезде причао о саставу, па се дотакао ДуљајаVladan Milojević

МИЛОЈЕВИЋ КРИЈЕ КАРТЕ: Тренер Звезде причао о саставу, па се дотакао Дуљаја

Играна је дубока надокнада у првом полувремену када је досуђен пенал за госте. Голман Ал Ријада, Уругвајац Кампања је шетајући се по гол линији успео да деконцентрише Александра Митровића и да му одбрани ударац.

Домаћин је повео у 52. минуту аутоголом Ал Булајхија, али је 15 минута касније досуђен нови пенал за Ал Хилал. Одговорност је преузео Рубен Невеш и изједначио.

Повео је лидер голом Бразилца Мајкла у 75. минуту, а тачку на меч ставио је Митровић. Поново је судија показао на белу тачку, трећи пут на утакмици, а српски нападач је из другог покушаја био сигуран.