МИТРОВИЋ НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: Фулам стигао до нове победе, Колибари на челу табеле (ВИДЕО)

17.08.2021. 22:46

Одличан почетак сезоне.

Екипа Фулама савладала је Милвол на гостовању у утакмици 3. кола Чемпионшипа резултатом 2:1 (2:0).

БЕН ПРОБУШИО МРЕЖУ: Иванић га упослио, он ИСПАЛИО ТОПОВСКО ЂУЛЕ против Клужа (ВИДЕО)

БОЛНО, ЕМОТИВНО, ЗДУШНО: Погледајте како су песмом Делије испратиле повређеног Дегенека (ВИДЕО)

КАКО ИГРА ПАВКОВ: Црвена звезда дуплирала предност преко Катаија! Лудница на клупи након гола Магика (ВИДЕО)

Колибари су  практично до три бода стигли после само 8. минута игре. Митровић је већ у трећем минуту, на асистенцију Карваља, погодио мрежу Балковског.

Пет минута касније на семафору је писало 2:0. Одличну акцију црно-белих голом је крунисао поменути Карваљо.

Коначан резултат поставио је Афобе у 87. минуту.

Фулам је другом победом у сезони стигао до седмог бода и тренутно је на челу табеле енглеског Чемпионшипа.