МИТРОВИЋ НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: Фулам стигао до нове победе, Србин уписао 13. гол у сезони (ВИДЕО)

20.10.2021. 22:40

Александар нема милости.

Фулам је у мечу 13. кола Чемпионшипа победио Кардиф са 2:0 (0:0), а утакмицу на Крејвен Котиџу поново је обележио сјајни Александар Митровић.

БОРБА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА СЕ НАСТАВЉА: Црвена звезда дочекује италијански клуб

ПАРТИЗАНОВ САСТАВ ЗА ГЕНТ: Станојевић с повратницима на Белгијанце

ЛИГА ШАМПИОНА: Барсин минималац, Окафор донео радост Салцбургу

После веома опрезног првог полувремена, Фулам је у наставку сусрета заиграо препознатљиво. Колибари су за само шест минута решили питање победника.

Прво је у 57. минуту Том Керни ефектно савладао Алекса Смитиса.

У 63. на сцену ступа најбољи стрелац у историји репрезентације Србије. Митрогол је рутински дуплирао вођство лондонске екипе. Био је то 13. погодак у сезони за фантастичног голгетера.

Фулам је новим тријмфом у сезони преузео друго место од Вест Бромвич Албиона. Екипа Марка Силве се са 26 бодова налази на позицији која обазбеђује директан пласман у Премијер лигу Енглеске.