26.08.2017. 18:07
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

На програму су утакмице 3. кола Премијер лиге.

Александар Митровић "запечатио" је судбину Вест Хема у утакмици 3. кола Премијер лиге. Некадашњи нападач Партизана и репрезентативац Србије дао је гол за Њукасл, у 87. минуту, само 15 минута после уласка у игру, за 3:0. Искористио је лошу реакцију одбране гостију из Лондона, заобишао голмана Чекићара и обезбедио Свракама први тријумф у сезони. На другој страни, екипа Славена Билића је на "нули" и на последњем месту на табели Премијер лиге.

АНТОНОВ ОТПАО: Партизан ЕКСПРЕСНО реаговао! Долази ДЕФАНЗИВАЦ из Шпаније (ФОТО)

ТОШИЋ И КРКИЋ У ХУМСКОЈ!? Одговор Мирослава Ђукића о овом ПАКЛЕНОМ ТАНДЕМУ све је ШОКИРАО (ФОТО)

Митровић ће већ у понедељак доћи у Стару Пазову, где ће почети припреме са репрезентацијом Србије, за предстојеће квалификационе утакмице за Мундијал у Русији, са Молдавијом и Републиком Ирском.

Нешто раније, Манчестер сити је на гостовању Борнмуту победио са 2:1. Грађани су до тријумфа дошли у седмом минуту судијске надокнаде, голом Рахима Стерлинга који је због радовања и добио други жути картон. Као и Вест Хем, без бодова остао је и Кристал Палас Луке Миливојевића. Орлови из Лондона су као домаћин изгубили од Свонсија са 2:0. За Палас, до 58. минуту играо је Лука Миливојевић. Кристал Палас је такође без бодова, као и Чекићари. Саутемптон Душана Тадића одиграо је без голова против Хадерсфилда, а српски репрезентативац је био на терену до 74. минута.

НИКАД ЈАЧЕ: Неће моћи да помогне саиграчима у дербију, али им је пожелео нешто СТРАСТВЕНО (ФОТО)

У последњем мечу дана, Манчестер јунајтед је победио Лестер, резултатом 2:0, с тим да је предност могла да буде и већа. Међутим, Ромелу Лукаку је у 53. минуту промашио пенал. Тада је остало 0:0, али су у наставку голове дали Маркус Рашфорд и Маруан Фелаини. Ђаволи Жозеа Муриња на овај начин задржали су максималан учинак.