ЈОВАНОВИЋ ЈЕ ХЕРОЈ ИЗРАЕЛА: Гол Србина у 93. минуту решио дерби, а реакција Крстајића је НЕПРОЦЕЊИВА (ВИДЕО)

13.02.2022. 08:49
Mladen Krstajić i Đorđe Jovanović
Младен Крстајић и Ђорђе Јовановић / Извор: Youtube Printscreen

Занимљиво.

Ђорђе Јовановић одлично је почео своју каријеру у Макабију из Тел Авива, Србин је после гола у дебитанском мечу, погодио и у великом градском дербију против Хапоела (3:2) у гостима.

ПОСЛЕ ПРОДУЖЕТАКА: Челси постао шампион света, а Хаверц дежурни херој (ВИДЕО)

РОСОНЕРИ СЕ РАДУЈУ: У дербију кола Интер и Наполи одиграли нерешено (ВИДЕО)

МИТРЕ, ДА ЛИ ИМАШ МЕРЕ?! У свом стилу погодио мрежу, стигао до рекорда и ДОНЕО ПОБЕДУ! Громада (ВИДЕО)

Јовановић је утакмицу започео са клупе и на терен ушао у 56. минуту при резултату 2:1 за Макаби Тел Авив. У међувремену је Хапоел изједначио на 2:2, а српски нападач својим поготком у надокнади решио меч.

Дочекао је један центаршут, избегао офсајд замку и мирно преварио голмана домаћих.

Занимљива је била реакција српског тренера Младена Крстајића, на клупи израелског гиганта, после гола Јовановића. Бивши селектор Србије није претерано славио, био је јако озбиљан и сконцентрисан иако је његов тим овим поготком остварио изузетно битну победу.

Овом победом Макаби се одлепио од свог градског ривала на осам бодова предности.