МЛАДОСТ У ПРОБЛЕМУ: Петарда ТСЦ-а у Лучанима за деобу првог места

16.09.2022. 21:04
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Распуцано.

Фудбалери ТСЦ-а славили су на гостовању у Лучанима против домаће Младости, било је 5:2 у мечу 12. кола Mozzartbet Суперлиге.

НОВАЈЛИЈА ПОКИСАО У КРАГУЈЕВЦУ: Тројка Радничког у Шумадији

Пикси на прослави 30 година ФСРС: Реч предаја не постоји

ПОВРАТАК ПОСЛЕ ДЕВЕТ ГОДИНА: Срђан Мијаиловић поново у Црвеној звезди

После примљених шест голова у Хумској против Партизана, изабраници Драгише Жунића су поново дозволили велики број примљених погодака и то овога пута на свом терену.

Шта се спрема домаћој екипи било је јасно већ у 15. минуту. Прво Антонић, а потом и Јовановић донели су комотну предност гостима у раној фази меча.

Јојић је у завршници првог дела успео да смањи резултат и пружи какву такву наду домаћима.

Међутим, сва очекивања срушио им је Ифет Ђаковац у наставку. Везњак је прво са пенал у 53, а потом и три минута касније решио питање победника.

Гордић је у 62. минуту смањио на 2:4, да би коначан резултат поставио Ратков девет минута пре краја.

Изабраници жарка Лазетића су овим тријумфом се попели на деобу прве позиције са Црвеном звездом, додуше уз чак три меча више у односу на Београђане.