МЛС: Колумбус преотео титулу тиму из Калифорније

10.12.2023. 08:54
Kolumbus
Колумбус / Извор: Реутерс

Славили су са 2:1 у мечу одлуке.

Готов је фудбалски шампионат у САД-у. Играчи Колумбуса направили су историјски успех пошто су у финалу са 2:1 победили екипу Лос Анђелеса и тако су освојили титулу у МЛС лиги.

ФАВОРИТИ ПАДАЈУ РЕДОМ: Астон Вила после Ситија, срушила и АрсеналMekgin

ФАВОРИТИ ПАДАЈУ РЕДОМ: Астон Вила после Ситија, срушила и Арсенал

СТИЖУ БОЉИ ДАНИ: Лука Јовић - "Враћам се у форму"Luka Jović

СТИЖУ БОЉИ ДАНИ: Лука Јовић - "Враћам се у форму"

ЛАЛАТОВИЋ: Разумем стање у српском фудбалу и зашто је морало да данас буде три минутаNenad Lalatović

Колумбус је у вођство довео Чућо у 33. минуту са беле тачке, док је четири минута касније предност удвостручио Јоу Јебоа.

Успео је Лос Анђелес да унесе занимљивост у овај меч, јер су голом Дениса Буоанге у 74. минуту вратили наду да би могли доћи до преокрета. Али се резултат до краја меча није мењао и Лос Анђелес није успео да одбрани титулу.