МОЋНА СРБИЈА: Поново убедљив тријумф у Лиги нација

26.09.2023. 20:59
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije
Женска фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Видљива је била разлика у класи.

Фудбалерке Србије оствариле су нову убедљиву победу у УЕФА Лиги нација. Овога пута је са 4:0 савладана Грчка у Старој Пазови.

УЕФА ДОБИЛА НОВОГ ПОТПРЕДСЕДНИКА: Словенац је за најближег сарадника изабрао Албанца

УСПЕШНА ПРОВЕРА: Србија госте испратила са "ПЕТАРДОМ"

ГОСПОДА: Момци из Републике Српске оставиле све у чуду гестом у Мостару

Србија је до вођства стигла у 16. минуту, када је Миљана Ивановић начела мрежу гостујуће селекције.

Исто толико времена је прошло до тренутка када је Јована Дамњановић дуплирала предност Србије, а на 3:0 је у 44. минуту повисила Ивановићева својим другим голом на мечу.

По други пут се у стрелце уписала и Дамњановићева, која је у 52. минуту поставила коначан резултат.

После два кола Групе 3 у Б Лиги нација, Србија и Пољска су освојиле по шест бодова, док су Грчка и Украјина и даље на коти нули.