МОГАО САМ ДА ДАМ ЈОШ ДВА КОМАДА: Немања Јовић бриљирао против Руса

19.01.2023. 17:36
Nemanja Jović
Немања Јовић / Извор: МН Press

Црно-бели савладали Ахмат у Белеку.

Фудбалери Партизана победили су на припремама у Турској руски Ахмат Грозни резлутатом 3:1. Ово је био други припремни меч и прва победа црно-белих у Белеку. Након ремија против румунске Крајове, црно-бели су у завршници утакмице против Ахмата постигли победоносне голове преко младог Вање Влаховића и Квинсија Менига.

ПАРТИЗАН ИМА НОВОГ ВЛАХОВИЋА: Црно-бели срушили Премијерлигаша!

ЈУВЕ СПРЕМАН ЗА РАЗМЕНУ: Челси отима Влаховића Арсеналу!

ОВОМЕ СЕ НИЈЕ НАДАО: Навијачи посетили Станојевића на једном од првих тренинга у Коњи (ФОТО)

Партизан је повео већ у петом минуту голом Немање Јовића који био један од најбољих појединаца у тиму Гордана Петрића

Играли смо добро, добро смо стајали. Дали смо рани гол. Добро се истрчали. Могао сам да дам још два поготка, имао сам добре прилике, али то ће доћи кроз утакмице и тренинге - казао је Јовић, који је на терену био у првом полувремену.

Црно-бели полако завршавају први недељу припрема у Белеку.

- Атмосфера је на врхунском нивоу. Тренер је сјајан, помаже нам доста. Имам све најбоље да кажем о њему. Радимо напорно, тешке су ноге, то је нормално. Настављамо истим ритмом.

У петак од 17 часова  Партизан ће имати нову проверу на припрема у Белеку. Противник црно-белих биће Младост из Лучана.