ПАРТИЗАН ПАО НА ЧЕТВРТО МЕСТО: Чукарички савладао Раднички у Нишу

02.04.2023. 20:39
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Брђани се пробили на трећу позицију.

Фудбалери Чукаричког савладали су са 2:0 (2:0) Раднички у Нишу у последњој утакмици 28. кола Mozzart бет Суперлиге, а Брђани су овом тријумфом стигли до трећег места на табели са 56 бодова и оставил ису иза себе на четвртој позицији Партизан. Раднички после овог пораза остао на 12. месту са 26 бодова.

ЂАВОЛИ БЕЗОПАСНИ НА СЕНТ ЏЕЈМС ПАРКУ: Њукасл разбио Јунајтед

ЛА ЛИГА: Бензема хет-триком срушио Ваљадолид, Бабић стрелац у ремију Алмерије

СУПЕРЛИГА: ТСЦ славио минималцем против Радника

Брађани су меч решили у сво0ју корист у првих 45 минута одличном игром, док Раднички практично није постојао на терену. Чукарички је у вођство дошао у 20. минуту када је Андрић руком ударио Тошића у шеснаестерцу Raddničkog, а судија Минаковић показао на белу тачку. Сигуран извођач шенала био је Марко Доцић који је и у последњим тренуцима првог полувремена још једном искористио пенал који је досуђен пошто је Етонга ударио Тошића у казненом простору и поставио испоставиће се коначан резултат.

Рутински су гости сачували резултат у другом полувремену, а Раднички је покушао да запрети, најбољу прилику пропустио је Шкрбић, али Нишлије нису успеле да дођу до гола.

Погледајте како изгледа Мариа Кортизиа, супруга Пиетроса Сотироуа првотимца Лудогореца