MOZZART БЕТ СУПЕРЛИГА: Змајевима сва три бода на крову

22.08.2022. 19:24
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Колубара пропустила неколико добрихн прилика.

Фубдалери Вождовца савладали су екипу Колубаре у седмом колу Mozzart бет Суперлиге са 1:0 (0:0) у дуелу који је одигран ''на крову''.

НАКОН ПРОВОКАЦИЈЕ ЕНГЛЕЗА Митровић се огласио: "Вероватно сам му идол"

ДЕЛИЈЕ СЕ ОГЛАСИЛЕ: НЕ ОДУСТАЈЕМО! Јасна поруку за све који долазе на меч са Макабијем

СТАНКОВИЋ НИЈЕ НАСЕО НА ПРОВОКАЦИЈЕ: Звезда је већи клуб од Макаби Хаифе!

Прво полувреме на стадиону Вождовца није донело много прилика на обе стране, па је резултат од 0:0 на полувремену био и најреалнији у складу са оним ђто је виђено на терену.

Занимљивије је било у других 45 минута, а чешће је пртетила Колубара. У 62. минуту Филиповић је пропустио прилику пошто је шутирао право у Крунића, да би Кадрић из добре позиције пребацио гол Вождовца. Наставили су Лазаревчани да нападају, али је Крубнић био одличан на голу Змајева, да би домаћин казнио промашаје Колубаре у завршници меча. Играо се 81. минут када је Мијаиловић убацио лопту са десне стране, а Пантовић главом постигао гол вредан три бода.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Софију Милошевић, супругу Луке Јовића, у теретани