МЕСИ УШАО, АРГЕНТИНА СЛАВИЛА: За разлику од "гаучоса" - Бразил КИКСНУО (ВИДЕО)

13.10.2023. 08:32
Argentina
Аргентина / Извор: Реутерс

Не претерано занимљиви мечеви.

Аргентина је победила Парагвај 1:0 у оквиру јужноамеричких квалификација за Мундијал 2026. године и једина тренутно има стопостотан учинак.

СКАНДАЛ ПОТРЕСА АЗУРЕ: Полиција испитивала Заниола и Тоналија због клађења, напустили камп Италије

У ЗВЕЗДИ ВИШАК А САДА НА МЕТИ ИНТЕРА: Црногорски бисер ЕКПЛОДИРАО у Серији А!

ЕПСКА БЛАМАЖА У ШЕРВУДСКОЈ ШУМИ: Орлићи повели, па примил ДЕВЕТ голова од Енглеза (ВИДЕО)

Лионел Меси је утакмицу на распродатом Монументалу пред 85 хиљаду људи почео са клупе, али није то сметало Гаучосима да упишу трећи тријумф. Гол одлуке већ у трећем минуту постигао је Николас Отаменди, капитен на овом мечу, на асистенцију Родрига де Паула из корнера.

Аргентина је била много бољи ривал и победа је могла да буде убедљивија. Меси је ушао у игру у 55. минуту и није имао среће да се упише у листу стрелаца. Из корнера је у 76. минуту погодио пречку, а у четвртом минуту надокнаде и стативу из слободног ударца.

Велики кикс направио је Бразил. Петоструки шампион света играо је само 1:1 код куће са Венецуелом. Габријел, дефанзивац Арсенала, донео је предност селесау после корнера који је извео Нејмар у 50 минуту, али је Венецуела до заслуженог бода стигла преко Бела пет минута пре краја меча.

Валдес у 74. минуту и Лопез аутоголом донели су три бода Чилеу против Перуа, док је Еквадор славио на тешком гостовању у Ла Пазу против Боливије. Кајседо, везиста Челсија био је у центру пажње, јер је асистирао за голове Паезу у 45. минуту и Родригезу у шестом минуту надокнаде који је и донео тријумф Еквадору. Гол за домаће дело је Рамала у 83. минуту.