МУРИЊО УПЛАКАН ГЛЕДАО ПРЕОКРЕТ СВОГ ТИМА: Португалцу преминуо пас!

26.12.2019. 15:43
Žoze Murinjo
Жозе Мурињо / Извор: Реутерс

Тријумф Мамуза.

Фудбалери Тотенхема савладали су у оквиру 19. кола Премијер лиге екипу Брајтона на свом терену са 2:1. Мамузе су губиле на полувремену, међутим, то их није поколебало па су у наставку игре са два гола направили преокрет и забележили нова три бода. Сам дуел имао је и тужну увертиру, пошто је менаџеру Певаца Жозеу Мурињу преминуо пас.

ШМЕКЕРСКИ ПОТЕЗ БАЈЕВИЋА: Жели да буде селектор БиХ и бесплатно

НА ТВИТЕРУ СУ НАПИСАЛИ САМО УМЕТНИК: Ајакс частио навијаче видео клипом од 12 минута Тадићеве МАГИЈЕ

ПРИЈОВИЋ НАПУСТИО АЛ ИТИХАД: Арапи новог нападача КУПУЈУ на Маракани

Брајтон је повео голом Венстера у 37. минуту првог дела, да би Тотенхем у наставку дуела преко Харија Кејна и Деле Алија преокренуо резултат у своју корист и однео тријумф са овог меча.

Овај дуел имао је и једну тужну увертиру, пошто је Жоезу Мурињу преминуо пас.

- Да будем искрен, било је веома тужно јер је мој пас угинуо, а мој пас је моја породица - поручио је Жозе.

Тотенхем у овом тренутку после 19 кола има 29 поена, док је Брајтон сакупио 20.