НА МУРИЊОВ НАЧИН: Ромин минималац у Салерну

14.08.2022. 22:40
Žoze Murinjo
Жозе Мурињо / Извор: Профимедиа

По тактовима Португалца.

Фудбалери Роме тријумфално су почели сезону у Серији А, екипа Жозеа Муриња је славила на гостовању Салернитани (1:0).

ЈОВИЋ И СЕРГЕЈ СЛАВЕ, МИХА ТУГУЈЕ: Луд дан на "Чизми", Срби погађали и асистирали (ВИДЕО)

ДВОЈИЦИ ИГРАЧА КРОЗ НОГЕ: Лука Јовић већ удара из свих оружја - одмах погодак у Серији А (ВИДЕО)

ДОБАР ФУДБАЛ, ЈОШ БОЉА ТЕНЗИЈА: Челси и Тотенхем ремизирали, Тухел и Конте се УМАЛО ПОБИЛИ (ВИДЕО)

Стрелац јединог гола је био Кристанте у 33. минуту. Шутирао је везњак са дистанце, лопта је на путу до гола закачила двојицу играча и преварила Сепеа.

Рома је била евидентно бољи противник, нарочито у првом делу меча, али нису успели да постигну други гол, па је Мурињо у 68. минуту решио да "затвори" утакмицу. У игру је ушао Матић уместо Абрахама и темпо утакмице је тотално опао, па су Римљани до краја дуела без проблема сачували вођство.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте умеће Дилете Леоте са лоптом