НАЈТЕЖА ПРОВЕРА У ТУРСКОЈ: Станковић против Лудогореца открива карте за пролеће

01.02.2020. 10:56
zvezda
звезда / Извор: Србија Данас

Бугари најјачи ривал Црвеној звезди у Белеку.

Фудбалери Црвене звезде одиграће најтежи меч на припремама у Турској против бугарског Лудогореца од 15 часова по средњеевропском времену. За разлику од претходних утакмица када је шеф стручног штаба Дејан Станковић давао прилику играчима да одиграју по 45 минута, овог пута то неће бити случај, већ се очекује да већу минутажу укаже играчима на које ће највише рачунати на пролеће.

ВУЛИЋ О ДОЛАСКУ САНОГА: Не плашим га се, али више волим да играм на ОВОЈ позицији (ВИДЕО)

БИРМАНЧЕВИЋ О ПРОМЕНИ СРЕДИНЕ: Желим у Звезду и нигде више

ТРЕНИНГ МЕЧ У БЕЛЕКУ: Фудбалери Звезде играли између себе, ево који је резултат био

После ремија са Вардаром у среду, Дејан Станковић је најавио да ће неким играчима против Лудогореца повећати минутажу (више прочитајте ОВДЕ), а очекује се да то буду играчи који ће чинити окосницу тима у наставку сезоне. Као главно питање намеће се да ли ће Деки и против Бугара од првог минута у ватру убацити два класична нападача или ће се ипак определити за нешто дефанзивнији приступ.

Црвена звезда је у досадашњем делу припрема у Белеку савладала Арку са 3:2 и одиграла је без голова против Вардара. С обзиром на то да ће после сусрета са Лудогорецом црвено-бели одмерити снаге још са Цељем, Дунајском Стредом и Актобеом, може се очекивати да Станковић управо против Бугара на терен пошаље најјачи састав и тако открије карте за наставак сезоне.

zvezda

Ипак, то треба узети са резервом, јер никад се на припремама не показује баш све.

Иначе, Црвена звезда је пре годину дана на истом месту савладала Лудогорец резултатом 3:1 головима Ел Фардуа Бена, Ричмонда Боаћија и Милана Павкова, а ОВДЕ можете прочитати шта је о реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона у ком су Бугари избацили црвено-беле пре неколико дана рекао тадашњи тренер Луде шуме Георги Дерманџијев.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.

СРБИН МЕЊА СРЕДИНУ: Из Енглеске одлази у Шпанију

БЕЗОБРАЗНИ ГРК: Искулирао Јокића, али то је само МОТИВИСАЛО Србина (ВИДЕО)

ДАВАО ЈЕ ГОЛОВЕ РЕАЛУ: Бивши репрезентативац Југославије ЗАИГРАЋЕ у трећој лиги са 58 година

ПЛАКАО ЈЕ ЦЕО ЕЛ ЕЈ: Ово је била НАЈЕМОТИВНИЈА утакмица у историји НБА, орило се Коби, Коби....

ИЗЛАЗИ НОЛЕТУ НА ЦРТУ: Доминик ШУТНУО Српкињу и РАСТУЖИО прелепу Немицу