11.10.2017. 15:14
Peru
Перу / Извор: Youtube Printscreen

Нечасне радње.

Озбиљна прашина дигла се после последњег квалификационог меча између Перуа и Колумбије. Утакмица је имала велики значај за обе селекције, будући да су готово све репрезентације, изузимајући отписане Венецуелу, Боливију и Еквадор, фигурирале за пласман на Мондијал или у бараж, осим Бразила који је посао окончао још у јуну. Најзанимљивије је било у Лими, дуел Перуа и Колумбије је завршен ремијем (1:1), домаћин је отишао у бараж, а гости директно у Русију.

СВЕ СЕ ТРЕСЕ: Брутална порука руских хулигана Делијама и Гробарима пред Мондијал! (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

КАДАР НЕВЕРА: Партизан игра у Бољевцу, а голман Ртња не брани у дресу свог клуба! Нећете веровати шта носи! (ФОТО)

ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА: Црногорци показали слику којом доказују да је Богдановић требало да игра за њих! (ФОТО)

Перунаци су изједначили дошли у 76. минуту и чекали резултате из Бразила и Парагваја. Нејмар и остали су у другом полувремену одиграли коректно и оставиле првака Јужне Америке без СП, иако им победа није требала. Кључни детаљ сусрета Перу - Колумбија десио се у 85. минуту: уместо Хамеса Родригеза на терену се појавио Чара.

Ништа не би било чудно да резервиста Колумбије није отрчао до саиграча и јавио им да Чиле и Парагвај губе. Прича је почела да се шири тереном у Лими, а Радамел Фалкао је снимљен како са шаком на устима разговара са штопером домаћина Кристијаном Рамосом. Дефанзивац Перуанаца је климао главом и тихо одговарао, као да су се брзо споразумели.

Одмах после последњег судијског звиждука, дотрчао је Гереро и питао шта се дешава на осталим стадионима, радост због великог успеха није могао да сакрије.