NATHO СЛАВИО ПРОТИВ КАНГВЕ: Звездин фудбалер постигао ГОЛЧИНУ (ВИДЕО)

18.11.2022. 17:40
Kings Kangva
Кингс Кангва / Извор: МН Press

Пријатељска утакмица...

Како се налазимо само два дана пред почетак Светског првенства, тако је на сцену ступила и пауза у клупском фудбалу. Фудбалери чувају своју форму играјући за репрезентацији, док су занимљив дуел имале и екипе Замбије и Израела, где је славила екипа Бибарса Natha, фудбалера Партизана, против фудбалера Звезде, Кингса Кангве.

Буди у тиму који не губи - сваког дана Мундијала Mozzart дели 11 пута по 50.000 динара

ФИНАЛЕ ЛИГЕ КОНФЕРЕНЦИЈА И ИСПИСИВАЊЕ ИСТОРИЈЕ: Гордан Петрић поставио ЈАСАН ЦИЉ за ову сезону

НЕМА ХАЛАНДА, АЛИ ТУ ЈЕ ОХИ: Звездин промашај донео ПОБЕДУ Норвешкој (ВИДЕО)

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД О РОНАЛДУ: Покренули смо одговарајуће кораке

Израел и Замбија се нису квалификовале на Светско првенство, па су морале да играју пријатељске утакмице, где је доста убедљива била екипа из Азије.

Замбија је лоше отворила меч, примила је прва два гола у само три минута.

Прво је у 21. минуту Барибо постигао гол за 1:0, потом је Дејвид у 24. био сигуран за 2:0.

Тада је на сцену наступио Кингс Кангва који је постигао гол, а касније је Бвала изједначио на 2:2.

Понадали су се фудбалери Замбије да могу до ремија, или победе, међуим, Кабве је постигао аутогол за 3:2, док је Швиро само четири минута касније поставио коначних 4:2.

Фудбалер Партизана Бибарс Natho је меч преседео на клупи, док је Кангва играо свих 90 минута.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.