НАВИЈАЧЕ БАЦА У ТРАНС: Јовељић двоструки стрелац за ЛА Галакси (ВИДЕО)

14.07.2022. 09:54
Dejan Joveljić
Дејан Јовељић / Извор: Профимедиа

Сан Хозе успео да победи 3:2.

Бивши фудбалер Црвене звезде Дејан Јовељић има у САД сезону из снова пошто не престаје да решета мреже. Јовељић је постигао два гола за Лос Анђелес Галакси, али то није спречило Сан Хозе да оствари победу са 3:2.

ШМЕКЕРСКИ ОДЛАЗАК: Пићини се опростио од Звезде као нико до сада, о његовом потезу ће се причати

НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Познати сви потенцијални ривали Звезде у трећем колу квалификација за Лигу шампиона

ЊЕГА БАШ НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Звезда довела турбо крило (ВИДЕО)

Гости су искористили лошу игру Галаксија у првом полувремену и преко Еспинозе из пенала, Ебобисеа и Лошеза стекли велику предност на великом одмору. Ипак, тек што је кренуло друго полувреме Јовељић је у 48. минуту успео да смањи на 3:1.

Сан Хозе се није успеаничио и мирно хје чувао предност, мада је Јовељић у 88. минуту постигао атрактиван гол и смањио на 3:2, али није било времена да Галакси да дође макар до ремија и овим поразом је значајно умањио себи шансе за пласман у плеј-оф. Јовељић је ове сезоне у МЛС лиги постигао осам голова, а 11 у свим такмичењима.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте сцену са свадбе Ане Дабовић