13.02.2022. 10:36
Navijači Redinga
Навијачи Рединга / Извор: МН Press

У проблему је српски тренер.

ФК Рединг налази се у очајној форми, изабраници Вељка Пауновића су у серији од седам узастопних пораза, а последњи у низу је дошао против Ковентрија (3:2) на свом терену.

ЈОВАНОВИЋ ЈЕ ХЕРОЈ ИЗРАЕЛА: Гол Србина у 93. минуту решио дерби, а реакција Крстајића је НЕПРОЦЕЊИВА (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ПРОДУЖЕТАКА: Челси постао шампион света, а Хаверц дежурни херој (ВИДЕО)

РОСОНЕРИ СЕ РАДУЈУ: У дербију кола Интер и Наполи одиграли нерешено (ВИДЕО)

Незадовољни партијама својих пулена, навијачи тима са Мадејског су упали на терен после меча, желећи да поразговарају са Вељком Пауновићем чију су оставку тражили током меча.

Развили су и транспарент на коме је писало "Пауно оут", али и још један у којем су изразили велику забринутост за будућност клуба после 150 година.

- Захваљујемо на сјајној подршци, бројности, навијању посебно у последњих пола сада када смо имали играча мање. Читава година је тешка за клуб, протесте нећу да коментаришем.

- Не смемо да се сажаљевамо, већ да се прегрупишемо и кренемо напред - закључио је Пауновић.

Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

Извештач BBC из Беркшира Тим Делор тврди да му је неколико играча још након пораза од Бристол Ситија средином недеље рекло да је најбоље решење да Пауновић оде.

Неименовани играч се поверио наводно репортеру рекавши да воли Вељка, али да је његово време истекло, после више од десет мечева без победе.

План клуба је да са Пауновићем избори опстанак, а свакако му неће бити понуђен нови уговор, садашња обавеза му истиче на лето...

Рединг је тренутно једну позицију изнад зоне испадања и имају само два бода више од Питербороа, као и утакмицу више.