25.01.2018. 13:42
El Fardu Ben
Ел Фарду Бен / Извор: Фото: Youtube Printscreen/Crvena звезда

Црвено-бели имају други тест на припремама.

Црвена звезда од 13 часова игра против БАСК-а другу контролну утакмицу, а тренер Владан Милојевић указао је шансу играчима који нису добили шансу 24 часа раније у дуелу са Графичарем. У стартних 11 нашли су се следећи играчи: Борјан, Стојковић, Ле Талек, Бабић, Анђелковић, Рачић, Крстичић, Милић, Радоњић, Бен, Боаћи.

Звезда пред трансфером који доноси милион евра?

НА КОРАК ДО ДОГОВОРА: Партизан се не зауставља, црно-бели доводе МНОГО ЈАКОГ играча

Занимљиво, у тиму нема Гелора Канге, који није био у протоколу ни против Графичара. Габонац гледа утакмицу са трибина помоћног стадиона и видећемо да ли је ово знак да ће у финишу прелазног рока ипак реализовати трансфер или је у питању нека повреда.

Црвено-бели су повели против градског ривала голом Немање Милића у 17. минуту, а асистент је био новајлија Ел Фарду Бен, који је врло расположен за игру! На 2:0 је повисио Ричмонд Боаћи у 36. минуту после одличне акције Ненада Крстичића.

У финишу полувремена Боаћи је постигао свој други гол на нову асистенцију Бена, да би гости у последњим секундама смањили на 3:1 голом Мехмедовића.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.