НАВЛАЧЕЊЕ ЗА СИРИЈУ: Погледајте СКАНДАЛОЗНУ одлуку судије на мечу са Аустралијом (ВИДЕО)

16.01.2019. 17:44
Sirija - Australija
Сирија - Аустралија / Извор: Фото: Twitter принсцреен/ЕСПН УК

Једноставно брука.

Фудбалска репрезентација Аустралије савладала је Сирију са 3:2 у мечу последњег кола групне фазе Азијског купа. Међутим, мало је недостајало да се догоди изненађење, а томе је кумовао и неуки (или нешто друго) судија.

Судија из Мексика Сесар Артуро Рамос Палазуелос показао је на белу тачку иако је репрезентативац Сирије пао после судара са својим саиграчем. Било је то у 80. минуту када су сиријсци изједначили на 2:2.

ВАЊА ГРБИЋ: Новак је несретан случај! Срђан Ђоковић се јавио и одговорио славном одбојкашу

НУДЕ МУ ТРИ МИЛИОНА ЕВРА: Ево шта ће бити са Врањешом после се*с скандала са Карлеушом

Ипак, правда је задовољена у 93. минуту када је прелепим голом Томас Петар Рогић донео победу Аустралији.