НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА СЕ ОВО СУТРА ДЕСИ У БЕОГРАДУ: ВАР поништио победоносни гол у ЛИВЕРПУЛСКОМ дербију

17.10.2020. 16:05
Everton - Liverpul
Евертон - Ливерпул / Извор: Реутерс

И то у зауставном времену.

Евертон и Ливерпул одиграли су нерешено у дерби  мечу петог кола Премијер лиге – 2:2 (1:1).

Ево зашто овог викенда нико неће морати да апелује на људе да остану код куће

ОЛД ФИРМ: Ренџерси славе Конора Голдсона!

СТАМБОЛИЋ ЈЕ СИЛНО ХТЕО ДА ДОЂЕМ У ЗВЕЗДУ: Њих ДВОЈИЦА су то спречила

Ливерпул је повео из прве акције на мечу. Робертсон је сјајно прошао по левој страни, убацио лопту на петерац Манеу, који шаље лопту под пречку и доноси предност гостима у трећем минуту.

После пораза од Борца и Будућности у АБА лиги, па Уникса у Еврокупу, Партизан вечерас (21.00) иде на "непријатељску територију" у Железник где га чека ФМП. Ако изгубе, црно-бели ће имати скор 0-3 и свој најгори старт откад постоји АБА лига. Квота на Партизан је 1,35, а кец на ФМП је 3,50. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ФМП - Партизан.

Искористио је Евертон то што је Ван Дајк изашао у 7. минуту и постигли су гол главом. Центрирао је Хамес, а стрелац у 19. минуту био је штопер Кин.

Водећи погодак за госте постигао је у 71. минуту Салах, а Египћанину је то био 100. гол у дресу Ливерпула.

Брзо Евертон стижедо изједначења пошто после доброг центаршута Диња, Калверт-Луин погађа главом у 81. минуту за 2:2.

А онда моменат који ће се памтити. Поново Евертон против Ливерпула прима гол у надокнади.

Хендерсон је добро испратио лопту и постигао погодак, а Пикфорду је прошла лопта кроз руке у том 92. минуту.

А гола није било јер је био офсајд! Тако је одлучио ВАР. Да се ово којим случајем деси сутра на београдском дербију, не смемо ни да помислимо шта би се све десило...