НЕ КАЧИ СЕ СА БОРЈАНОМ: Жестока фрка после меча, Милан урлао из свег гласа на саиграче (ВИДЕО)

17.11.2021. 10:31
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: Фото: Twitter Printscreen

Инциденти у Едмонтону.

Милан Борјан је имао пуне руке посла у победи Канаде над Мексиком резултатом 2:1 у квалификацијама за Светско првенство.

СНЕЖНЕ ЧАРОЛИЈЕ: Борјан чудесним одбранама у 93. минуту повео Канаду у Катар (ВИДЕО)

ДО САДА НЕВИЂЕНИ СНИМЦИ: Пикси је после победе ПРИШАО Роналду док се расправљао са нашим нападачем (ВИДЕО)

СРБИЈА МЕЂУ ЕЛИТОМ: Ево ко се све до сада пласирао на Мундијал и ко су потенцијални РИВАЛИ Орлова

Капитен Црвене звезде сјајно је интревенисао у надокнади времена, а пуне руке посла имао је и после утакмице у Едмонтону.

Ушли су у клинч Канађани и Мексиканци, а ондај е Борјан показао да је прави спортсмен. Раздвајао је завађене стране, чак и жестоко уз урлање, како његови саиграчи не би напоравили неку глупост после победе која им је донела лидерску позицију у КОНКАКАФ зони квалификација.

Миланови поступци нису прошли незапажено, па је на друштвеним мрежама освануо и једаа врло занимљив коментар: “ Борјан је зауставио пет шутева на утакмици, док је после утакмице имао 17 “стопирања”. Не качи се са Миланом Борјаном – наводи се у једном твиту.

Погледајте фотке Борјанове супруге Снежане.