Нејмар је узео лопту на половини Бразила, а онда је уследио СЛАЛОМ до мреже Парагваја! Један од најлепших голова ИКАДА! (ВИДЕО)

29.03.2017. 09:38
Početak akcije Nejmara pre gola protiv Paragvaja
Почетак акције Нејмара пре гола против Парагваја / Извор: Фото: Youtube Printscreen/FEEL MY STYLE

Чаролија Бразилца.

Ретки су велемајстори који су способни да узму лопту на својој половини терена и „ушетају се“ до противничке мреже. Један од њих је Бразилац Нејмар.

Дриблинг као Роналдо, па бомба у стилу Синише Михајловића: Погледајте ГОЛЧИНУ Милинковић-Савића у дресу Србије (ВИДЕО)

Боаћију се променио живот откад је дошао у Звезду и већ му стиже позив који се не одбија!

Звезда „кариока“ поиграла се са одбраном Парагваја у мечу квалификација за Светско првенство и постигла гол за анале. Нејмар је прихватио лопту на половини Бразила уз аут линију, а онда кренуо у незадржив солопродор. Зауставио се тек када је погодио мрежу голмана Силве уз помоћ фудбалера гостујућег тима. Играо се 64. минут утакмице у Сао Паулу, домаћин је повећао на 2:0.

На крају је било 3:0, а стрелци за селекцију селектора Титеа били су још и Филипе Кутињо (34. минут) и Марсело (86). Бразил је овим тријумфом постао први тим који се пласирао на шампионат света у Русији 2018. године.

Нема шта, и Роналдо Назарио де Лима би позавидео Нејмару на феноменалној акцији. Подсетите се антологијског гола изворног Роналда на утакмици са Компостелом који је врх врхова!

УЛАГАЊЕ У БУДУЋНОСТ: Партизан доводи ЕКСТРА талента (ВИДЕО ФОТО)