НЕМА КРАЈА ЛАЛАТОВОЈ АГОНИЈИ: Нови пораз Борца, Сарајево носи цео плен из Новог Града

24.07.2022. 18:57
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Српски стручњак у проблему.

ФК Борац из Бањалуке, који са клупе предводи српски тренер Ненад Лалатовић, претрпео је нови неуспех. Тим из Републике Српске је положио оружје пред Сарајевом (3:1) у другом колу овдашњег првенства. Меч је одигран на терену у Новом Граду.

ДУШАН ЂОКИЋ ЗА СД: Омиљени дерби завршен 0:0, најдражи гол лак за погодити, а сан - још увек Звезда

БРИЉИРА: Десерс стрелац против шампиона Белгије, Звездин главни пик већ РЕШЕТА (ВИДЕО)

ДА КРЕНЕ МУШКА СУЗА ОД НОСТАЛГИЈЕ: Погледајте дресове у којима ће играчи Звезде наступити у Лучанима (ФОТО)

После шокантног испадања од екипе са Фраских острва Б36 у оквиру Лиге конференција, Борац је ремизирао против Слоге из Добоја, након чега је Лалатовић понудио оставку, ипак она је одбијена и контроверзни стручњак је остао на клупи Бањалучана.

Међутим, ни критике на рачун залагања играча нису помогла ни за меч против Сарајева.

После првог полувремена без голова, у наставку чак четири.

Повели су гости преко Варешановића већ у другом минуту полувремена, Борац се вратио голом Момчила Мркаића у 70. минуту.

Ипак, тај резултат је био актуелан свега осам минута, када је Кобиљар поново довео "борде" у вођство. Коначан резултат је поставио Икић у 87. минуту.

Јасно је да почетак авантуре на клупи Борца није онакав какав је Лалатовић очекивао, па је велико питање колико ће још бити на тој позицији бити доскорашњи тренер крагујевачког Радничког.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Софију Милошевић, супругу Луке Јовића, у теретани