НЕМА МИЛОСТИ НИ ПРЕМА ЗЕМЉАЦИМА: Митровић погодио против Ал Фејхе, Стојковић остао несавладан

29.12.2023. 18:57
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Ал Хилал хита ка титули.

Српски фудбалер Александар Митровић је, у дану у ком је изабран за најбољег фудбалера Србије у 2023. години, постигао нови гол за Ал Хилал, у победи 2:0 на гостовању градаском ривалу Ал Фејхи, у 19. колу елитне лиге Саудијске Арабије. А Ахли сада има 10 бодова више и утакмицу више од Роналдовог Ал Насра.

ДОК ЈЕ СИТИ ИГРАО У ЛИВЕРПУЛУ: Лопови упали у кућу Џека Грилиша (ФОТО)Džek GriliÅ¡

ДОК ЈЕ СИТИ ИГРАО У ЛИВЕРПУЛУ: Лопови упали у кућу Џека Грилиша (ФОТО)

ЈОВАНОВИЋ ЗА СД: Од доласка у Партизан највећи притисак ми је био да ЊЕГА не разочарам, пошто је много желео да ме доведе у клуб!Aleksandar Jovanović

Потписао Карло АнћелотиKarlo Anćeloti

Потписао Карло Анћелоти

Ал Хилал је повео голом Алија Ал Булајхија у 86. минуту, а победу је крунисао Митровић у 90 11. минуту са пенала. Митровићу је ово био 17. гол у шампионату ове сезоне, а 10. узастопна утакмица на којој је дао гол. Цео меч је за Ал Хилал одиграо и Сергеј Милинковић-Савић.

Гол Ал Фејхе, коју тренира Вук Рашовић, бранио је до повреде Владимир Стојковић, који је у полувремену морао да изађе, док Милан Павков није био ни на клупи.