НЕМА СТАЈАЊА: Садик поново стрелац, Партизан све ближе бонусу (ВИДЕО)

13.12.2020. 20:01
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: Фото: Printscreen/Twitter/GolDeSadiq

Алмерија савладала Малагу.

Фудбалери Алмерије савладали су у 18. колу Сегунде Малагу са 3:1, а некадашњи нападач Партизана Умар Садик поново је био стрелац и за корак је приближио црно-беле бонусу од четири милиона евра уколкико његов тим уђе у Примеру, а један гол постигао је и репрезентативац Србије Никола Мараш.

ХРВАТСКА СЕ ОПРАШТА ОД ЛЕГЕНДЕ: Преминуо легендарни селектор Ватрених

ДЕБАКЛ МАРКА НИКОЛИЋА: Краснодар Локомотиви спаковао пет комада

ДИНАМО СЕ ПОЈАЧАВА ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ: У Загреб стиже нападач из Холандије (ФОТО ВИДЕО)

Садик је Алмерију у 11. минуту, али је на полувремену било нерешено пошто је Муњоз у трећем минуту судијске надокнаде првог полувремена изједначио на 1:1. Мараш јее у 78. минуту поново довео АЛмерију у вођство, да би Рамазани у судијској надокнади оверио победу домаћина.

Алмерија је овим тријумфов стигал до треће позиције са 39 бодова, један мање од другопласираног Еспањола и три мање од водеће Мајорке. Подсетимо, прве две екипе иду директно у Примеру, док ће наредне четири екипе играти плеј-оф за пласман у виши ранг.

Погледајте како изгледа Софија Милошевић, девојка Луке Јовића.