"FSS ДА ПРИПАЗИ НА ПОНАШАЊЕ СУДИЈА": Немања Матић незадовољан суђењем у Суперлиги Србије!

07.03.2024. 19:47
Nemanja Matić
Немања Матић / Извор: МН Press

Огласио се бивши репрезентативац...

Бивши српски репрезентативац Немања Матић, фудбалер Олимпика из Лиона и председник Фудбалског клуба Јединство Уб огласио се поводом суђења у српском фудбалу.

ВЕСТИ ИЗ ЦРВЕНЕ ЗВЕДЗЕ: Распродата Маракана за 172. вечити дербиVladan Milojević, FK Crvena zvezda

ВЕСТИ ИЗ ЦРВЕНЕ ЗВЕДЗЕ: Распродата Маракана за 172. вечити дерби

ТСЦ посустаје, пречка у 90. минуту спасила Лазетићев тимŽarko Lazetić

ТСЦ посустаје, пречка у 90. минуту спасила Лазетићев тим

Милојевић се већ смеје: Дуљај спреман да понови НАЈВЕЋУ ГРЕШКУ Александра СтанојевићаDuljaj

Конкретно, у вези утакмице 23. кола Mozzartbet Прве лиге Србије између његовог Јединства против екипе Младости ГАТ на стадиону "Драган Џајић" на Убу.

Меч је завршен резултатом 1:1 и то тако што су гости из Новог Сада повели у 78. минуту преко дефанзивца Дубакчића, а домаћин изједначио у 90. минуту преко Кваку Карикарија.

Матић се после утакмице огласио незадовољан суђењем главног судије, истакавши да његови играчи заслужују више поштовања.

- Суђењем нисам задовољан. Наши момци заслужују више поштовања од стране делиоца правде. Поновићу још једном, не тражомо помоћ већ само поштено суђење. Фудбалски савез би морао да припази на понашање судија и да заштити клубове који покушавају да играју поштено и исправе слику нашег фудбала - поручио је Матић.

Интересантно је да је Јединство Уб једини тим у Првој лиги Србије коме до сада у сезони није свиран пенал, а исти је случај са Врело спортом у Српској лиги.