ПРВЕНАЦ РАДОЊИЋА! Дриблингом бацио штопера у несвест, па РАСПАЛИО ПОД ПРЕЧКУ - заиста голчина (ВИДЕО)

28.10.2021. 12:19
Radonja
Радоња / Извор: Фото: Youtube printscreen/VSPORTS - Allianz Цуп

Браво.

Немања Радоњић је овог лета стигао у португалског и европског гиганта Бенфику, али није добијао превише шанси током уводних кола шампионата. Ипак, у првом мечу купа почео је меч од првог минута.

ЗВЕЗДИНА ЛЕГЕНДА КАО ПРОРОК Пре Сурдулице упозорио: "Партизан је у предности, ЕВО ЗАШТО!"

ЗАШТО ЈЕ БОРЈАН ТО УРАДИО? Делије позвале играче пред трибину да им ОВО поруче, а голман ПРЕ ТОГА бацио пешкир (ВИДЕО)

МОЖЕ ЛИ РИКАРДО ДО РЕКОРДА И ИСТОРИЈЕ? Звездин бивши нападач је на трону, Гомеш прети свргавањем

Српски репрезентативац је ту шансу и искористио. У 28. минуту је постигао фантастичан погодак против Гимараеша у ремију два тима 3:3.

Радоњић је примио лопту на десној страни, сјајно заломио дефанзивца, а онда из све снаге левицом погодио под пречку.

Његов гол је донео предност гостујућој Бенфики од 3:1, али касније су домаћи изједначили. Без обзира, надамо се да је ово почетак све чешћих учешћа Радоњића у минутажи коју дарива тренер Жорж Жезус.

Бенфика следећи меч групне фазе у купу игра 15. децембра против Ковиље.