ПОТЕЗ КОЈИ ГА ЈЕ СКУПО КОШТАО: Ево зашто је Радоњић замењен после само 15 минута (ВИДЕО)

01.03.2023. 12:06
Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Профимедиа

Разбеснео и Милинковић - Савића!

Српски репрезентативац Немања Радоњић доживео је непријатност као никад у каријери. Њега је након само 15 минута по уласку у игри у Дербију дела Моле, тренер Торина Иван Јурић га је извео из игре јер је "кумовао" код трећег гола Јувентуса. Испоставиће се касније пресудног у победи Старе даме (4:2).

ЖЕСТОК СУКОБ У СВЛАЧИОНИЦИ: Хрват ТЕРА Радоњића из Торина!

ТУГУЈЕ ФУДБАЛСКИ СВЕТ: Преминула ЛЕГЕНЕДА Француске

МУРИЊО ХОЋЕ ДА ТУЖИ СУДИЈУ: Емотиван сам, али нисам луд (ВИДЕО)

Наиме, играо се 70. минут када је Радоњићев задатак био да брани "помоћну игру", али то није урадио. Морао је осетно даљи Рикардо Родригес да изађе на Федерика Кјезу, али није стигао – уследио је центаршут и трзај Глејсона Бремера за лопту у мрежи Вање Милинковић-Савића.

У том тренутку Радоњић једва да се померио један корак, што је изнервирало Јурића, али и нашег голмана. Вања је одмах показивао прстом на главу, алудирајући на концентрацију саиграча и из националног тима, чији потез такође није могао да схвати.

Нишлија је одмах напустио терен, што му се никако није свидело и уследио је сукоб са Јурићем, који извесно значи и његов крај у Торину.

Целу ситуацију грешке и гестикулацију ВМС-а можете да видите у видео прилогу од 2.20:

Српски фудбалер Немања Радоњић огласио се након дербија Торина, током ког је одиграо свега 15 минута, иако је ушао са клубе, пошто је брзо замењен.

Радоњић се огласио на Инстаграму после меча, те је јасно да је порука коју је изазвана овим што му је тренер урадио на дербију против Јувентуса.

- Веруј у себе, чак и онда када нико други не верује. Бог све види - написао је Радоњић на Инстаграму.

Nemaja
Немаја

Иначе, однос Јурића и Радоњића у последње време је далеко од идеалног, а хрватски тренер је недавно критиковао Србина због одређених ствари које му замера. Услед оваквог наставка целе приче, упитно је какав ће Радоњићев статус бити у наредном периоду.

Јувентус је у дербију славио са 4:2 на овом мечу, а голове за Стару торинску даму постигли су Квадрадо, Данило, Бремер и Рабио, док се асистенцијом за други гол истакао и Филип Костић. Претходно је Торино двапут имао предност услед голова Карама и Санабрије, док је Иван Илић провео 90 минута на терену и уписао асистенцију. На другој је страни Влаховић играо 86 минута, али без гола.

Брзоноги крилни фудбалер је ове сезоне на 23 утакмице у Серији А и Купу Италије уписао четири гола и две асистенције.