НЕОБЈАШЊИВА ГРЕШКА ПАВЛОВИЋА, А ЗАТИМ КАРАСКО: Погледајте како су Белгијанци за ДВА МИНУТА матирали Србију (ВИДЕО)

15.11.2023. 21:04
Srbija
Србија / Извор: Фото: YoutubePrintscreen/RTS Спорт

Пресинг вршен од прве секунде...

Фудбалска репрезентација Србије од 20.45 игра против Белгије пријатељски меч, који је последња припрема Орлова пред утакмицу одлуке у квалификацијама за Европско првенство против Бугара у Лесковцу у недељу 19. новембра од 15 часова. Белгија води већ од 2. минута голом Караска.

(УЖИВО) Белгија - Србија 1:0! "Орлови" пали већ у другом минутуFudbalska reprezentacija Srbije

(УЖИВО) Белгија - Србија 1:0! "Орлови" пали већ у другом минуту

(САСТАВИ) ПИКСИ ПРЕЛОМИО: Влаховић и Самарџић НАПАДАЈУ Белгијанце!Dragan Stojković Piksi

(САСТАВИ) ПИКСИ ПРЕЛОМИО: Влаховић и Самарџић НАПАДАЈУ Белгијанце!

ТРАГЕДИЈА: Преминуо бивши репрезентативац (32), оставио фудбал пре три месеца због срчаног удара fudbalska lopta

Наиме, Павловић је попустио под пресингом напада домаћина, те је слабо проследио лопту ка голману Рајковићу.

Голман "Орлова" је лоше проценио лопту после једног излетања на ивицу казненог простора, када је хтео да дође до ње пре Опенде, а онда је руком одбио право на ногу Караска, који овај поклон није пропустио.

Меч Белгија - Србија можете пратити УЖИВО кликом ОВДЕ.