НЕОПОЗИВА ОСТАВКА: Мирко Поледица напустио Скупштину ФСС
Бурно у Старој Пазови
Председник Синдиката професионалних фудбалера, Мирко Поледица, донео је одлуку о повлачењу из Скупштине Фудбалског савеза Србије, сазнаје Спорт клуб.
Оставка на чланство је неопозива.
Одлазак Мирка Поледице практично значи и дефинитивно „брисање“ опозиције из скупштинског сазива.
Из одлазећег састава, конституисаног током изборног процеса 2022. године, временом су се повлачили Бранко Соса Бабић, Немања Видић, на седнице касније није долазио ни Драгољуб Вукадиновић. За то време, Поледица се профилисао као конструктивни опозиционар, спреман за дискусију и конкретне предлоге.
Највећим делом, „амандмани“ и дискусије председника Синдиката професионалних фудбалера одбијани су уз већинску подршку. И тако све до данас – кад је постало и извесно да Мирко Поледица више неће учествовати у дебатама у Старој Пазови.