НЕСТВАРАН ПРЕОКРЕТ БАРСЕ: Губили 0:2 до 81. минута, а онда Левандовски режира чудо!

23.09.2023. 21:13
FK Barselona
ФК Барселона / Извор: Профимедиа

Вече сјајног фудбала...

Фудбалери Барселоне славили су као домаћини против Селте резултатом 3:2, у утакмици 6. кола шпанске Примере. Екипа Ћавија Ернандеса је до тријуфа у овом сусрету дошла након великог преокрета, након што је до 81. минута губила са 2:0!

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити остао максималан, Родри давио ривала и добио црвени картон (ВИДЕО)

БЛАМАЖА МАЈОРКЕ: Рајковић ПРИМИО 5 голова (ВИДЕО)

УПОЗНАЈТЕ ОГЊЕНА: Дечака коме је љубав према Звезди јача од свега (ВИДЕО)

Остала је Селта на прагу изненађења на "Монжуику", где је Барселона у највећем делу утакмице деловала изгубљено на терену, а онда су Левандовски и другови убацили у пету брзину и у последњих десетак минута направили спектакуларан преокрет.

Гости из Галиције су до велике предности на овом сусрету дошли головима Јергена Странда Ларсена у 19. минуту, односно Анастасиоса Дувикаса у 76. минуту, а само захваљујући одличном Тер Штегену тим Рафе Бенитеза није стекао већу предност.

Немачки голман сакупио је шест одбрана на овом сусрету и одржао Блауграну у игри до завршнице у којој је дошло до промене слике на терену.

Велики преокрет Барсе најавио је Роберт Левандовски, који је головима у 81. и 85. минуту поравнао резултат, а коначних 3:2 поставио је Жоао Кансело на асистенцију Гавија.

У трећем минуту надокнаде велику шансу да донесе макар бод Селти имао је Мингеса, али је његов ударац са десетак метара завршио мало поред стативе.