НЕУСПЕШАН ДЕБИ МИЛОЈЕВИЋА: АЕК водио, па преокрет Вележа за делиријум на Грбавици (ВИДЕО)

Vladan Milojević
Владан Милојевић / Извор: МН Press

Тријумф тима из Босне и Херцеговине.

Некадашњи тренер Црвене звезде Владан Милојевић неуспешно је дебитовао на клупи АЕК-а.

ОХИ СТИЖЕ ТЕК У ЈАНУАРУ: Норвежанин стартер за Молде у квалификацијама за Лигу конференција

РАПСОДИЈА ПАРТИЗАНА: Црно-бели пропустили много шанси и стекли минималан капитал за реванш (ВИДЕО)

САВРШЕН ЕВРОПСКИ ДЕБИ: Милојевић и Хамарби показали Чукаричком шта знају

Атински клуб је поражен од Вележа са 2:1 (1:1) у мечу другог кола квалификација за Лигу конференција одиграном на “Грбавици” у Сарајеву.

АЕК је дошао у вођство голом Ансарифарда у 12. минуту, али је тим оз Мостара успео да преокрене резултат. Домаћин је изједначио евроголом Пршеша у 14. минуту, да би победу Вележу донео Зајмовић у 53. минуту.

Милојевић је указао шансу Дамијену Ле Талеку у 79. минуту, док је Огњен Врањеш меч преседео на клупи за резерве.

Погледајте како изгледа позната навијачица Милана Клаудија Романи.