НЕЗАПАМЋЕН ТРИЛЕР У АРАБИЈИ: Хичкок би ПОЗАВИДЕО - Лалатовић до ПРВЕНЦА у 5. минуту судијске надокнаде (ВИДЕО)

20.08.2021. 20:27
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Српски стручњак дочекао тријумф у новом клубу.

Дочекао је Ненад Лалатовић прву победу на клупи Ал Батина! У драматичној завршници домаћин је савладао Абху са 2:1, голом у седмом минуту судијске надокнаде времена, а српски стручњак уписао "првенац" у новом клубу.

Шарм, тактика и статус најбољих у Европи: Почиње Серија А, најнеизвеснија лига Старог континента

САНТА КЛАРА ОЗБИЉНО УЗДРМАНА: Партизану олакшан посао у реваншу, Бразилац потписао за црно-беле!

СЕКСТЕТ У ИЗЛОГУ: На Маракани ОБЈАВИЛИ списак играча који су на ПРОДАЈУ!

Пари Сен Жерменов дрим тим вечерас (21.00) гостује Бресту, и наравно, велики је фаворит - квота на двојку је 1,30, а на kombinazziju 2&3 1,58. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Брест - ПСЖ.

Екипа бившег тренера Војводине повела је већ у 16. минуту голом Јебхлија и изгледало је да ће се тим резултатом и завршити ова утакмица.

А онда је уследио "Хичкоков сценарио". За само 120 секунди у судијској надокнади времена постигнута су два погодка!

Најпре је Абха изједначила у 89. минуту преко Мароканца Амина Атучија и "мирисало" је на реми, односно, да ће Лалатовић морати да сачека неку другу прилику и да на гостовању великом Ал Хилалу сања сензацију и први тријумф у сезони.

Тако, ипак, није мислио Фабио Абреу. Нападач из Анголе је у 90 5. минуту казнио неопрезност играча Абхе и донео велику радост домаћим фудбалерима и Ненаду Лалатовићу.

Сада Ал Батин дели 3. позицију у некомплетном другом колу елите Саудијске Арабије, са три бода, колико има још осам клубова, док водећи тандем Ал Тавон и Ал Фајсали имају по четири поена.

Погледајте како изгледа Мелоди Пењалвер, манекенка која се допада Нејмару.