07.09.2019. 23:57
Matija Nastasić
Матија Настасић / Извор: МН Press

Без длаке на језику.

Фудбалска репрезентација Србије поражена је на дебију Љубише Тумбаковића на месту селектора од Португалије са 4:2 (више прочитајте ОВДЕ). После утакмице је повратник у редове Орлова Матија Настасић истакао да верује да је трећи гол гостију који је преломио утакмицу био из офсајда.

ОВО ДО САДА НИКО НИЈЕ СМЕО ДА КАЖЕ: Поповић РЕКАО истину и испрозивао Јаниса! (ВИДЕО)

ОГЛАСИО СЕ ДАЛАС: Ево где ће Бобан заиграти наредне сезоне! (ФОТО)

СКАРИОЛО ИМА СПРЕМАН ОДГОВОР ЗА ЂОРЂЕВИЋА: Србија је сада тамо где смо ми били (ФОТО)

Настасић је првенствено изнео утиске после меча.

- Добро смо се држали до 41. минута чини ми се, где нам је пала концентрација и кад смо примили тај гол. Сигурно да би било лакше и боље за нас да одемо на полувреме са 0:0. Било би све отворено, у другом смо успели двапут да се вратимо, али су они показали своју снагу и на крају заслужено победили - рекао је Настасић.

ИМАМО МАЛЕ ШАНСЕ: Матић БРУТАЛНО искрен после пораза од Португалије! (ВИДЕО)

ЛАЗОВИЋ ЗАБРИНУО СРБИЈУ: После ове изјаве више ништа неће бити исто!

Трећи гол за Португалију је постигао Кристијано Роналдо из спорне ситуације.

- Не бих сада коментарисао суђење, нисам још добро видео ту ситуацију. Нама је на терену деловало као офсајд, али опет нема видео технологије у квалификацијама и не можемо да вратимо ту ситуацију назад. Судија је признао гол и идемо даље - казао је штопер Шалкеа.

ЧУДНА ИЗЈАВА ПОСЛЕ НЕСЛАВНОГ ДЕБИЈА: Тумбаковић ЗБУНИО све...

Србија је далеко од пласмана на континентални шампионат преко квалификација, али остаје и бараж Лиге нација, где се Орлови састају са Норвешком.

- Имамо још утакмица испред нас. Прва следећа је у уторак у Луксембургу и ми морамо да се припремимо за ту утакмицу и да што боље приведемо крају ове квалификације, а о томе ћемо да размишљамо када дође време - поручио је Настасић.

Погледајте како изгледа Алека Камила, супруга Предрага Стојаковића.