НИЈЕ САМО ХАЛАНД: СРБИЈО буди опрезна, Серлот РЕШЕТА из свих позиција! (ВИДЕО)

03.03.2020. 21:54 21:54
serlot
серлот / Извор: Профимедиа

Нападач је у пакленој форми.

Норвешки нападачи просто блистају. Цео свет прича о Ерлингу Халанду, али имају они још једног шпица који бриљира, а то је Александер Серлот, нападач Трабзона. Управо је он вечерас био стрелац против Фенербахчеа у победи од 2:1. Иначе, био је то први меч полуфиналног обрачуна у Купу Турске.

ТЕШКА ГРУПА, АЛИ НАЈВИШЕ АМБИЦИЈЕ: Тумбаковић жели да Србија игра са НАЈБОЉИМА

ШТА ЋЕ РЕЋИ ИБРА? Халанд УПОРЕДИО себе са легендарним Швеђанином! (ФОТО)

БОГАТИ УГЛЕДАЈТЕ СЕ: Парма је клуб за пример!

У првом полувремену није било голова, али је већ у 46. минуту Трабзон стигао до предности. Одлично игра овај тим ове сезоне, а Серлот је био стрелац. Иначе, по 25. пут у свим такмичењима ове сезоне. У лиги их је дао 19. Одлично је искористио смушеност у одбрани Фенербахчеа и практично је међу неколико противничких играча дошао до лопте, ушао у шансу и погодио.

После тога је Трабзону било лакше да игра, па је овај тим дигао предност на 2:0 када је у 66. минуту погодио Новак на асистенцију Екубана. И ту је деловало да Фенер има велике проблеме. Међутим, успео је овај тим до краја да смањи резултат, а стрелац је био ко други до Ведат Мурићи.

Репрезентација Србије гостује Норвешкој 26. марта у оквиру полуфинала баража за Европско првенство. Очекује нас тежак посао, а салдо тандема Халанд - Серлот је фантастичан и посебну пажњу треба обратити на ова два феноменална нападача.

Погледајте како изгледа британска тенисерка Кети Батлер

БИВШИ БРОЈ ЈЕДАН ШОКИРАО: Изјавом о ЂОКОВИЋУ Надалов пријатељ ПОТПУНО изненадио!

НА МАРАКАНИ СЕ НИЈЕ ПРОСЛАВИО: Звездин велики ПРОМАШАЈ има нови клуб!

БУУУМ: Ко би рекао, Теодосић и Марковић се враћају у Београд, гледаћемо их у црно-белом дресу!