НИЈЕ ЗА ОНЕ СА СЛАБИМ СРЦЕМ: Тело српског репрезентативца изгледа ЈЕЗИВО после старта ривала! (ФОТО)

16.12.2019. 11:34
Mijat Gaćinović
Мијат Гаћиновић / Извор: МН Press

Кривца чека брутална казна.

Шалке је победио Ајнтрахт у 15. колу Бундеслиге резултатом 2:1, али ће репрезентативац Србије Мијат Гаћиновић дуго памтити овај меч. Не толико због пораза, колико због рана које је добио у дуелу са голманом тима из Гелзеркирхена Александером Нубелом.

ЂУРОВСКИ ШАЉИВО ТОМАНЕУ: Следећи пут шутирај леђима окренут голу

О ЊЕМУ БРУЈИ ИТАЛИЈА: Несуђени голгетер Партизана поцепао мрежу Интера у 92. минуту, Монтела одушевљен (ВИДЕО)

АСАНО ОТКРИО: Ево на шта у Србији никако не може да се навикне (ВИДЕО)

Чувар мреже Шалкеа је том приликом зарадио искључење због грубог старта, а Мијат је на друштвеним мрежама после меча показао језиве ране по телу.

Нубелов мучки ударац згрозио је целу Немачку, процене стручњака су да искусног голмана чека дужа суспензија. На фотографији коју је поставио члан Орлова, јасно се види да су му груди потпуно изгребане, али на срећу прошао је без икаквог прелома.

Погледајте како изгледа Бјанка Гаскојн, ћерка легендарног фудбалера Пола Гаскојна.