НИКАД ВЕЋА ЛУДНИЦА НА ТВИТЕРУ: Урнебесно славље навијача Орлова, неки спомињу сузе и лекаре (ФОТО)

09.10.2017. 23:17
Fudbalska reprezentacija Srbije
Фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Србија победила Грузију са 1:0 и пласирала се на СП.

Фудбалска репрезентација Србије директно се пласирала на Мондијал у Русиији пошто је у Београду на стадиону ''Рајко Митић'' савладала репрезентацију Грузије са 1:0. После слабог првог полувремена, Орлови су заиграли боје у наставку и награда је стигла у 74. минуту када је резервиста ПАОК-а Александар Пријовић постигао гол вредан одласка на Светско првенство.

МИНА ДО МИНЕ: Ово су ривали Србије на Светском првенству у Русији!

ОРЛОВИ БУРНО ПРОСЛАВИЛИ ОДЛАЗАК НА СП: Матић у сузама, Пријовић СИЈАО од среће (ВИДЕО)

Само неколико тренутака по завршетку утакмице, друштвене мреже су експлодирале. На Твитеру су се поруке радосних навијача смењивале као на траци, а неки се нису либили ни да признају деа су заплакали када је судија означио крај. Било је и оних који су спомињали лекаре, али и подсетили колико је ова година успешна за српски фудбал.