СРБИН СВЕ ШОКИРАО ПРОСЛАВОМ: Изједначио у 97. минуту и затим навукао ШОРЦ на главу (ВИДЕО)

23.01.2022. 10:25
Nikola Komazec
Никола Комазец / Извор: Фото: Twitter prinscreen/@enterchanman

Нарвано добио је жути картон,

Дугогодишњи нападач Хајдука из Куле Никола Комазец (34), а сада члан тајландског клуб Ајутаја направио је прави хаос на терену.

ПОНУДА ЈЕ СУВИШЕ ПРИМАМЉИВА: Гвардиола би могао да напусти Сити на позив рођеног брата

ЗВЕРЕВ ЈЕ ИСПАО: Надал сада чека дуел са ЗУХУКТАЛИМ Канађанином

НОСТАЛГИЧАР! Фернандо Торес: Бунтовни дечак избијених зуба и клинац који се пензионисао после пунолетства

Његов тим је дочекао Прае јунајтед и очекивало се да ће се меч завршити поделом бодова, јер се у зауставно време ушло резултатом 1:1. На крају је и било нерешено, али 2:2.

Прво су гости погодили за вођство у 93. минуту, а онда је Комазец ступио на сцену. Послао је праву бомбу у мрежу ривала у 97. минуту и тако успео да изједначи резултат, али након тог гола је све шокирао.

Када је постигао гол истрчао је са терена, стао на моменат, а онда је скинуо шортс! Ставио га је на главу и наставио да слави, а судија му је због тога дао жути картон.