НИШТА БЕЗ КЕЈНА: Тотенхем коначно узео три бода - пао ВБА!

07.02.2021. 15:53
Hari Kejn, Žoze Murinjo
Хари Кејн, Жозе Мурињо / Извор: Профимедиа

Прекинули "црни низ".

У 23. колу Премијер лиге, Тотенхем је коначно прекинуо "црни низ". Екипа Жозеа Муриња је успела да савлада Вест Бромвич Албион резултатом 2:0. После два меча паузе, Хари Кејн се вратио у поставу Певаца и одмах је донео победу својој екипи.

Потребан вам је брзи кеш? Имамо САВРШЕНИ ПРЕДЛОГ!

НИЈЕ ЗА ОНЕ СА СЛАБИМ СРЦЕМ: Језива ПОВРЕДА - само је ЗАВАПИО: "Тренеру уништили су ми ногу" (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

САДИКУ ПАЛА РОЛЕТНА: Најбољи стрелац Алмерије искључен у 53. минуту (ФОТО)

Манчестер Сити бежи Ливерпулу седам бодова и има меч мање, па се може рећи да ће се Редси ако не славе данас (17.30) у дербију на Енфилду опростити од титуле. Квота на кеца је 3,40, икс је такође 3,40, двојка 2,15, а GG3 1,98. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ливерпул – Манчестер Сити.

Поменути Кејн је погодио у другом полувремену. Њему је у 54. минуту асистирао Пјер Хојбјерг.

Само четири минута Спурси су дуплирали предност, а стрелац је био Хјонг-мин Сон, после доброг контранапада и додавања Лукаса Муре.

Тотенхем је победио после три пораза и тако се попео на седмо место, има 36 бодова колико има и Челси.

Вест Бром је остао претпоследњи са 12 бодова. Такође им је на овом мечу и поништен гол због офсајда.