НИШТА НИЈЕ ХТЕО ДА ПРЕЋУТИ: Везиста ОТКРИО када ће НАПУСТИТИ Партизан!

FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели славили против Радника.

Већ неколико дана најављује се одлазак Ђорђа Ивановића из Партизана.

Вечерас у Келну добићемо првог финалисту Лиге Европе - "краљица" овог такмичења Севиља или Манчестер јунајтед? Кец је 2.90, двојка 2.60, а икс који води у продужетке - 3,05. Што се голова тиче, 0-2 носи квоту 1.60, а 3 2,20.Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Севиља - Манчестер јунајтед.

Наводно, договор са Олимпијом из Љубљане је постигнут, међутим, везиста црно-белих одлучио је да и сам проговори на ту тему.

БОРБА ЗА ФИНАЛЕ ЛИГЕ ЕВРОПЕ: Матићев Јунајтед РУШИ рекордере из Севиље!

САВО НАКОН ПОБЕДЕ НАД РАДНИКОМ: Постоји још пар ствари које морамо поравити!

ПОСАО ВЕКА НА ОСТРВУ: Купљен за милион евра, а продат истом клубу 19 пута скупље!

Офанзивац Парног ваљка је добио шансу тренера Милошевића у другом полувремену против Радника и дао значајан допринос победи (извештај прочитајте ОВДЕ), а многи мисле да му је ово била опроштајна утакмица у црно-белом дресу.

- Јесте писало се о мом одласку, аил ја сам играч Партизана, а шта ће се дешавати у наредном периоду видећемо. Партизан се тргао после оне бледе утакмице у Новом Пазару што смо и показали у последње две утакмице - рекао је Ђорђе Ивановић.

Đorđe Ivanović
Ђорђе Ивановић / Извор: МН Press

Осврнуо се бивши играч Спартака и на меч против Сурдуличана.

- У првом полувремену нисмо били на свом нивоу, изласком на терен у другом полувремену кренули смо доста агресивније и конкретније што нам је и донело голове - истакао је Ивановић.

Погледајте како изгледа америчка MMA фајтерка Пејџ Ванзант.

ГРОБАРИ ОКУПИРАЛИ ТВИТЕР: Навијачи Партизана ИМЕНОВАЛИ јунака, ЕВО ко мора да буде у стартној постави!

НАПУСТИО БЕРЛИН: Марко Грујић тренира са ОВИМ клубом!

ЗВАНИЧНО: Владимир Ивић је нови тренер Вотфорда, а ово су његове прве речи у Енглеској!

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Милошевић одговорио о трансферу Стевановића у Јунајтед!

НИКОЛИЋЕВА ЛОКОМОТИВА НАСТАВЉА ДА МЕЉЕ: Московљани уписали још један тријумф! (ВИДЕО)