01.05.2023. 19:00
FK Kolubara
ФК Колубара / Извор: МН Press

Меч трећег кола плеј-аута.

Фудбалери Колубаре изгубили су на свом терену са 3:0 од Спартака у трећем колу плеј-аута Суперлиге Србије.

НА ДАН УТАКМИЦЕ: ТСЦ издао важно саопштење за Гробаре који су планирали да иду у Бачку Тополу

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ: Милојевићу четири кола пре краја шампионата ПОНУЂЕН уговор

ТРЕНЕР ПОТВРДИО: Неће играти до краја сезоне

Домаћин се успешно бранио практично током читавог првог полувремена, али све је пало у воду после сјајног ударца Андреја Тодороског са ивице казненог простора којим је савладао немоћног Поповића.

Нису Суботичани стали са офанзивом ни у другом делу меча.

Играо се 53. минут када је Милош Тошески после центаршута Тумбасевића са леве стране удвостручио предност своје екипе.

Коначан резултат поставио је резервиста Петар Станић, фудбалер Звезде на позајмици у Суботици провео је на терену непуни минут пре него што је после лепе акције затресао мрежу Колубаре.

Ипак, будући да су ушли у овај део Лаазревчани са првог места, некако је било очекивано да губе мечеве од екипа које се боре за опстанак.

Ово је Колубари трећи пораз у наставку шампионата, али и поред тога неће довести себе у опасност од испадања, па могу комотно да настављају да губе.

Кладонице су инмаравно опет погодиле, када су квоте у питању. Јер квота  на домаће је порасла чак од 2,38 на 10, а на госте пала од 2.60 на 1,28.