НЕСЛАВАН КРАЈ КВАЛИФИКАЦИЈА: Србији "само бод" на Фарским Острвима

07.06.2022. 19:55
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije
Млада фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Лоша игра Орлића.

Млада фудбалска репрезентација Србије завршила је своје квалификација за Европско првенство након што су нерешено одиграли са селекцијом Фарских Острва 1:1.

ИЛИЋ ДОВЕО ПРВО ПОЈАЧАЊЕ! Бивши Звездин БИСЕР потписао за ЦСКА!

ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ НЕУНИШТИВ: Спреман нови уговор за Ибрахимовића (ФОТО)

ОДЛАЗИМ, КАСНО ЈЕ: Саво Милошевић изазвао ДЕЛИРИЈУМ (ВИДЕО)

Иако су изабраници Горана Стевановића одиграли нападачки и имали много већи број шутева ка голу ривала (21:4), морали су у финишу да спасавају бод и поменуто треће место на табели.

Фарани су водили од 55. минута када је Јоргин Нилсен затресао мрежу Милоша Гордића.

Напад Србије је у овом мечу предводио Иван Илић, пре само два дана члан стартне поставе "А" репрезентације против Словеније, али је изједначење донео резервиста Стефан Митровић.

Нападач Радничког из Ниша је у 77. минуту погодио за 1:1 и тако обезбедио реми довољан да се оствари примарни циљ, иако је било очекивано да се упише нова победа.

Србија после 10 одиграних утакмица има само 12 освојених бодова са три победе, три ремија и четири пораза.