НИШТА ОД ПРОСЛАВЕ: Синиша УПРОПАСТИО Сергејев рођендан! Болоња као Бајерн, Лацио у КАНАЛУ (ВИДЕО)

27.02.2021. 20:28
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Обрачун Срба припао Михајловићу.

Чекао је Синиша Михајловић и дочекао - прву победу против Лација, у дуелима против свог бившег клуба. На клупи Болоње, легендарни "бомбардер" савладао је Римљане са 2:0 и "упропастио" прославу 26. рођендана Сергеја Милинковић-Савића, који је одиграо цео меч за "небеско-плаве".

Овај викенд ти може донети много узбуђења: ОСВОЈИ НОВАЦ ИЗ ФОТЕЉЕ!

ЗВЕЗДА ЧЕКА ПРОЛЕТЕР: Станковић о Милану, честиткама, ПРОМЕНАМА и изостанцима!

ДЕЛИЈЕ ГА СЕ ОДЛИЧНО СЕЋАЈУ: Донео је Звезди ПЕХАР пре 9 година! Сада је одлучио да ЗАВРШИ каријеру!

ПРОТРЉАЈТЕ ДОБРО ОЧИ: Ово су НАЈВЕЋИ промашаји и НАЈЛУЂЕ одбране у историји фудбала (ВИДЕО)

Ко зна какав би епилог био, да су Римљани у 17. минуту стигли до вођства. Што нису, кривац је Ћиро Имобиле који је промашио пенал. Претходно је Николас Домингез неопрезно стартовао у свом шеснаестерцу, а судија Ђакомели показао на "белу тачку".

Одговорност је преузео капитен Лација, шутирао по средини гола, али је Лука Скорупски прочитао његову намеру и одбранио пенал.

Само 120 секунди касније, Симонеов тим је стигла казна. Вођство домаћину донео је Ибрахим Мбаје, пошто се у шеснаестерцу одлично снашао и одбитак сместио иза леђа Пепеа Реине.

Коначних 2:0 поставио је Никола Сансоне у 62. минуту. После центаршута Мусе Бероуа, нападач Болоње сјајно је реаговао у казненом простору и ефектно погодио за нови тријумф Михајловићевог тима.

На табели Серије "А", Болоња је на 11. месту са 26 бодова, док је Лацио на шестој позицији са 43 бода, колико има и петопласирана Аталанта, али и меч мање.

Погледајте како изгледа Ливијана Рафаела, изабраница Филипа Фалка.