НИСУ УСПЕЛЕ: Омладинке Србије неће играти на ЕП

08.04.2018. 22:05
Ženska omladinska fudbalska reprezentacija Srbije
Женска омладинска фудбалска репрезентација Србије / Извор: Фото: фсс.рс

У одлучујућем мечу Данска славила са 2:0.

Омладинска женска фудбалска репрезентације Србије није успела да се пласира на Европско првенство пошто је Елитну рунду квалификација завршила на другом месту Групе Г после пораза у директном дуелу за пласман од Данске са 2:0.

ВАН БЕОГРАДА: Тавамба у више него пријатном амбијенту проводи православни Ускрс (ФОТО)

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА СРБИЈУ: Дефанзивац није озбиљније повређен (ФОТО)

Изабранице селектора Бојана Вучковића држале су се током првог полувремена, али су капитулирале почетком другог, тачније у 53. минуту када је Јени Томсен довела Данску у вођство 1:0. Коначан резултат меча поставила је Мил Гајл у 90 1 минуту. Данска  је заузела прво место у групи са 9 бодова, Србија је друга са шест, док је Велс трећи са три бода. Португалија је на последњем месту без бодова.

ОБЕЗБЕДИО ЈЕ ПОБЕДУ ТОРИНУ: Огласио се Љајић после гола, навијачи ДОБРО прочитајте

Пласман на Европско првенство до сада су обезбедиле селекције Швајцарске (домаћин), Шпаније, Данске и Италије. Места на завршном турниру има за још четири репрезентације.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.