БИЋЕ ПОВИКА ИЗ АРСЕНАЛА: Њукасл уз "помоћ ВАР-а" одбранио Сент Џејмс

FK Njukasl
ФК Њукасл / Извор: Реутерс

Дискутабилан тренутак у 64. минуту.

Фудбалери Њукасла савладали су Арсенал (1:0) у утакмици 11. кола Премијер лиге.

СИТИ СВЕ ЗАВРШИО ЗА СЕДАМ МИНУТА: Шестица Грађана, Брентфорд продужио лошу серију Чекићара FK Mančester siti

МОРАЛО СЕ И ТО ДЕСИТИ: Тадићева два гола, али пораз Фенера после 10 победа DuÅ¡an Tadić

МОРАЛО СЕ И ТО ДЕСИТИ: Тадићева два гола, али пораз Фенера после 10 победа

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Јунајтед у зауставном времену стигао до три бодаFulam - Mančester junajted

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Јунајтед у зауставном времену стигао до три бода

Опрезни су били и један и други менаџер, па смо на прву какву такву прилику чекали до 62. минута када је Рајс главом шутирао за мало поред гола, а онда тренутак о ком ће се причати.

Њукасл долази до предности преко Гордона, а начин на који се то догодило биће тема бројних полемика на Острву.

Наиме, постављају се два питања, да ли је Вилок стигао лопту пре гола и да ли је био фаул у нападу Жоелинтона на Габријелу непосредно пре поготка Гордона.

Гледао се ВАР, али одлука није промењена.

До краја меча је Арсенал притискао, али није успео да дође до изједначења.